Hakkımızda

odavarbudavar.com markası ve e-ticaret altyapısı, onlarca marka ve yüzlerce ürünü müşteriyle buluşturmak üzere Ağustos 2019 tarihinde Cet Grup Temizlik hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. tarafından kuruldu.

Ev dışı tüketim ürünleri sektöründe Hotel Ekipmanlarından Gıdaya, Temizlik Makinalarından Kokulandırma Sistemlerine, Kağıt Havlulardan Genel Hijyen Deterjanlarına, Medikal Ürünlerden, Çöp Torbalarına kadar farklı ihtiyaçları karşılayacak binlerce ürün, rekabetçi fiyatlar, güvenli ödeme ve hızlı dağıtım ağı ile kullanımınıza sunuluyor.

SAĞLADIĞIMIZ AVANTAJLAR
Sürekli yenilenen kampanyalarımız ile kazançlı alışveriş imkanı sunuyoruz.
Ürünlerimizin büyük bir çoğunluğu, kendi depolarımızda ve stoklu olarak bulunduruyoruz.
Her ürünümüzün özelliğini görselleri ve açıklayıcı bilgiler ile sunuyoruz. Bu sayede ihtiyacınızı çok kolay bir şekilde planlayabilirsiniz.
Siparişlerinizi kendi araçlarımız ile taşıyoruz. Böylece kargo maliyetlerini ortadan kaldırarak tasarruf sağlanmasına destek oluyoruz.
Rekabet dolu fiyatlarla, ihtiyaçlarınızı karşılayarak, alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
Kullanışlı ara yüzümüz ile kolay bir şekilde siparişlerinizi tekrar ederek, yenileyebilirsiniz.
IOS ve Android Mobil aplikasyonlarımız ile nerede olursanız olun, işletmeniz için siparişlerini verebilirsiniz.
Sahip olunan modern ve güvenli yazılım altyapımızla, kullanıcılarımızın bilgileri ve gizliliği en üst seviyede koruyoruz.
                                           
Sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
×